ARBOLET – recenze uživatele

arbolet vs banka

ARBOLET – kryptoměnový projekt, peněženka, podvod nebo letadlo ???

naše komunita, která už má dost současného bankovního systému, byrokratického a politického světa vytvořila komunitu, která má soběstačný ekonomický systém bez pomoci a vlivu států a úřadů.

Zakládajícími členy, kteří řídí chod celého projektu již od roku 2011, kdy od roku 2015 je zprovozněno i webové rozhraní, je „banda lidí, která se rozhodla vytvořit prostředí pro nadcházejí finanční revoluci“. ARBOLET v dnešní době nabízí několik funkcí, jako kryptoměnovou peněženku, směnárnu, možnost investic (podílové vrstvy), diskuzní fórum, zpravodajství, kvízi, MDB (sledování videí a filmů) a další ….

kryptoměnová peněženka ARBOLET

Pomocí kryptoměnové peněženky ARBOLET aKč, aBTC, aEUR, aUSD, aGBP a aPLN můžete v klidu provádět investice jak mimo ARBOLET, tak v něm. Samozřejmostí jsou vklady a výběry přes Váš bankovní účet za pomoci směnárny. Tyto jsou regulovány dle instrukcí v systému, doporučuji důkladně prostudovat.

arbolet - už nebud za kreténapodílové vrstvy

Jedna z možností se podílet na aktivitách společnosti Arbolet Corp.

Podílové vrstvy jsou odlišné u každé měnové peněženky a jsou ovlivněny postupným odemknutím na základě splnění úkolů v komunitě a investovaných peněz. Úroková sazba je uváděna ročně, připisuje se ale průběžně – okamžitě. Jakožto investorovi doporučuji pravidelnou kontrolu vrstev a manuální převod získaných podílů na zvolené vrstvy. Dle mého názoru dost efektivní způsob zúročení peněz, pozor ale na termíny pro možné výběry. Liší se dle vrstvy a nejde provést stažení a výběr peněz okamžitě.

kde se bere zisk?

ARBOLET provozuje a vyvíjí několik projektů, do kterých se můžete i po splnění a postoupení v žebříčku komunity, sami zapojit. Na diskuzním fóru je spousta podnětných rad a žádostí o pomoc a zapojení se.

Mezi aktivní projekty například patří: Arbitráže se stablecoiny, poskytování likvidity burzám, zisk z forků kryptoměn a v poslední době investice do doménových jmen.

A-Shop internetový obchod

Tato funkce rozšíření pro členy komunity stoupá na oblibě. V A-Shopu můžete prodávat, nakupovat a nabízet svoje služby v měnách, které máte v peněžence. Převod probíhá v peněžence Arboletu, za kontroly zákaznické podpory.

budoucnost ???

v dnešní době dochází k expanzi Aboletu na další trhy a nárůstu uživatelů z dalších zemí. Členové provádí překlad rozhraní do dalších a dalších jazyků. Plánuje se vznik vlastní kryptoměny aKredit (i když něco podobného už v systému existuje, jako odměna za účast a čtení článků a aktualit a šíření povědomí o BitCoinu).

Více informací se dozvíte na stránkách Arbolet a v daných sekcích a fóru. Pokusím se ještě k tomuto tématu vrátit a doplnit tento článek o další údaje a informace.

Arbolet bitcoin logo

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance, Forum se štítky a jeho autorem je RadovanCZ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář