když si musím půjčit peníze :-(

Když už si musíme půjčit peníze …

Každého z nás potkala situace, kdy se zapleteme do financí natolik, že už nevíme kudy kam a jsme si nuceni půjčit. Zde ale hrozí situace, že si tímto činem nepomůžeme, ale dostaneme se ještě do větší finanční krize a silné platové neschopnosti. Proto by si měl každý z nás před rozhodnutím si půjčku vzít udělat malý sumář kolik peněz jsem opravdu schopen měsíčně splácet. Každý správný finanční analytik vám potvrdí, že pokud si nejste schopni měsíčně uspořit aspoň minimální částku, na kterou opravdu nesáhnete, měl by jste se zamyslet nad vaším hospodařením s penězi a dát tomuto problému jistý, jasný řád. Finanční rezerva se opravdu v životě vyplatí, ale zase na druhou stranu silně „škudlit“ každou korunu se asi nikomu moc nechce. Chceme si život užívat, když už ho žijeme. Koupit si něco nového, pěkného, co nám bude zase chvíli zpříjemňovat život a dělat radost.

Pojďme si tedy ukázat pár možností:

Na Zonky si můžete půjčit minimálně 20 000 Kč a maximálně 750 000 Kč. Zonky.cz je on-line služba, kde si mezi sebou lidé půjčují peníze. Za výhodný úrok a za férových podmínek. Po vyplnění on-line formuláře a odeslání žádosti, doplnění potřebných dokumentů vám obratem sdělí, kolik jsou ochotni vám půjčit. Ihned po potvrzení zasílají peníze na účet. V dnešní době nabízejí i pojištění na riziko splácení. V jejich nabídce je i refinancování stávajících půjček do jedné. Určitě zajímavá nabídka a stojí za to si ji  projít. I zde je možnost hodně ušetřit a vyhnout se možným následkům neschopnosti splácet více půjček najednou.

U ExpressCash je nabídka půjčky / zápůjčky poskytována formou hotovosti, kterou vám přiveze obchodní zástupce, který s vámi i podepíše potřebné dokumenty. Následně si potom domluví týdenní časy návštěvy pro splácení. Realizace proběhne obvykle do 24 hodin od schválení. Nutno vyplnit kontaktní formulář na stránkách. Výhodou je, že půjčují všem, tolerují max šest exekucí, nepůjčují lidem v insolvenci. Asi jedinou nevýhodou je hotovostní splácení v týdenních intervalech.

Dalším zajímavým hráčem na trhu je Zaplo.cz . Nabízí on-line vyřízení, okamžité zaslání peněz na účet po schválení, on-line podporu, možnost odložení splátek a další vychytávky. Půjčují v rozmezí 10 – 60 tisíc korun, na dobu 3 – 24 měsíců. Kalkulaci půjčky uvidíte v přehledné tabulce na stránkách. Potom stačí už jenom registrace, zaslání dokladů a peníze máte na účtu. 

Velmi mě zaujala nabídka společnosti SIM půjčka s.r.o., která nabízí dvě varianty půjček. Úvěr SIM MINI je doslovně půjčka do výplaty, kde si půjčíte částku od 2 – 12 tisíc na 7 – 30 dní a splatíte jednorázově. Druhá varianta je již klasická nabídka SIM PLUS na částku 7 – 30 tisíc splatné 10 – 60 týdnů ve čtrnácti denních splátkách. Jde vyřídit on-line na stránkách a po vyplnění registrace a zaslání dokladů již následuje jenom schválení a zaslání peněz, případně předání hotovosti.

Důležitým poskytovatelem je jistě i firma Cofidis, která nabízí klasické spotřebitelské půjčky (20 – 500 tis. Kč) jak pro jednotlivce, tak páry (partnerská půjčka), kde jsou výhodnější podmínky a úrok již 4, 49% pa. Hlavní konkurenční výhoda Cofidisu je online podpis, díky kterému nepotřebuje klient podepisovat žádné papírové smlouvy a vše vyřídí rychleji a diskrétně z domova. Nabízí možnost splácení 12-96 měsíců. Při podání žádosti prověřují registr, předschválení do pěti minut, výplata do 24 hodin. Je nutná registrace. Určitě zajímavá nabídka, hodně možností výběru a kombinací splácení dle vašich možností.

Pro mě nová společnost na trhu, kterou neznám, je ÚVĚRKA.cz . Nabízí půjčku od 20 do 40 000, – Kč po dobu 2 až 12 měsíců. Propaguje pohodlné splácení, které si můžete přizpůsobit podle sebe a Vaším potřebám. Dle jejich nabídky nepožaduje skoro žádné doklady, stačí pouze bankovní účet a občanský průkaz, registrace a vyplnění žádosti on-line na jejich stránkách. Vyřízení do 15 minut převodem na účet. Rozhodně by mě zajímaly reakce na tuto společnost.

Wou, tak toto mě opravdu, ale opravdu zaujalo. U společnosti CreditPortal nabízí rychlé online půjčky bez zbytečných průtahů a skrytých poplatků. Vše online, peníze u klienta v den schválení žádosti, v 5 největších bankách a čerpacích stanicích, slevy za včasné splácení a další slevy pro stávající klienty. Prostě si půjčku on-line vyřídíte a peníze si vyzvednete na čerpací stanici EuroOil. Nabízí dvě varianty půjček, hotovostní a bezhotovostní. Vše jednoduše pochopíte na jejich stránkách, kde si i pošlete žádost. Jak někdo vyzkoušíte, ihned nám napište komentář, jak to funguje. 

článek není kompletní, budu jej postupně doplňovat … RadovanCZ

registrace pro komentáře a dotazy

Informace a zprostředkování zajišťuje: 
Radovan Seget, Hanácká 345, 769 01 Holešov, IČO: 46297804

3 komentáře u „když si musím půjčit peníze :-(

  1. To už jsem zmínil na začátku článku. Připravuji článek o exekucích a insolvenci, jak se s nimi poprat a jak bojovat a hlavně vyhrát. Hlavně se člověk nesmí zamotat do půjček a řešit jednu druhou. Potom je to už koloběh. Ovšem pro řešení okamžitého, náhlého problému jsou tyto nabídky zajímavé a i účinné, pro někoho, kdo si nemá kde půjčit a nebo nechce ukázat problém svým blízkým. Toto je téma na dlouhou diskuzi.

  2. Pingback: exekutor je za dveřmi | segiho.net

Napsat komentář