ONLINE Hra o Trůny

Letošní ročník největší evropská konference Hry s výjimkou fanoušků všech herních her, na které si vzpomenete, rozhodněte se pro radost i fanoušků seriálu Hra o trůny.

Vývojové a vydavatelské studio Yoozoo Hry, které spojují síly s HBO, Warner Brothers a Interaktivní zábava za účelem vývoje oficiálně licencovaných prohlížečů ze světa Hry o trůny s názvem Hra o trůny Zima se blíží.


 Podle BusinessWire se hra bude odehrávat v Západní krátce po smrti Eddarda Starka. Hráči, kteří se rozhodnou, že budou hrát svou lordu ze Západního moře, to je rozhodující způsob, jak se dostat na kontinentální mír.

Hra nabízená možnost vytvořit si a mít svůj vlastní prut, spravovat své ovládané území, navrhnout a vybudovat si vlastní hrad, vycvičit zvláštní vojsko, vydat se na cestu do historie hry pro ty, kteří pracují s ikonickými postavami Hry o trůny a pokusit se je naverbovat na své straně.


 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tech & Software se štítky a jeho autorem je RadovanCZ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář