software Coingapp – mobilní aplikace

logo coingapp

Software Coingapp je zdarma,k dispozici je pro zařízení Android i iOS.
Umožňuje uživatelům sledovat směnné kurzy na více obchodních platformách. Coingapp navazuje na více než 40 burz, včetně globálních lídrů, jako jsou Binance, Kraken a Okex, stejně jako regionální platformy Exmo a Btcturk.
Aplikace nabízí řadu možností filtrování, které vám umožní vybrat si své oblíbené obchodní webové stránky, krypto a fiat trhy. Uvádí seznam obchodních příležitostí, přičemž zobrazuje cenové rozdíly v procentních bodech.
Obchody jsou vyhodnocovány a jejich stav je indikován ve třech různých barvách: pohodlné obchody jsou označeny jako zelené, žlutá znamená nižší úspěšnost a červená slouží jako varování, když jsou například vklady nebo výběry zakázány.
Zakázané obchody mohou být skryty a upozornění na obchody s nižší úspěšností lze přednastavit na požadovanou úroveň. Aplikace má funkci automatické aktualizace, která může seznam obchodních příležitostí aktualizovat každých 10 sekund.

Zdroje: news.bitcoin.com   krize15.cz

Upravil: Altik, RadovanCZ

Příspěvek byl publikován v rubrice Finance a jeho autorem je RadovanCZ. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář